loadingimg

Wczytuję dane...
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
Zdrowa żywność - eko-zdrowie.pl

Woda kokosowa 500 ml BIO / dr Martins

Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Realizacja zamówienia: 1-5 dni

Cena:9,40 PLN
  • Opis produktu

Skład: 99% naturalna woda kokosowa, max. 1% witamina C

10 kroków wody kokosowej

 

1.    D o s k o n a ł e   n a w i l ż e n i e.
Woda z zielonych orzechów kokosowych jest doskonałym napojem nawadniającym. W każdym wieku narażeni jesteśmy na odwodnienie, choroby, wysiłek fizyczny oraz inne przeciążenia naszego organizmu powodujące utratę elektrolitów i minerałów. Uzupełniamy je w celu zapobiegania bólom głowy, skurczom mięśni i ogólnemu przemęczeniu. Woda kokosowa Vivalife zawiera pięć głównych elektrolitów potrzebnych nam w codziennej diecie, są to: wapń, sód, fosfor, magnez i potas.

2.    1 0 0 %   n a t u r y.
Woda kokosowa jest produktem naturalnym. Nie zawiera tłuszczu, ani cholesterolu, a także alergenów pokarmowych, takich jak: pszenica, gluten, soja czy kukurydza. Przelewana w warunkach aseptycznych chroniona jest przed wpływem światła i tlenu przez okres 10 miesięcy. Posiada międzynarodowy certyfikat BIO.

3.    Z d r o w a   a l t e r n a t y w a.
W przeciwieństwie do soków owocowych woda kokosowa jest zasadowa. Poprawia ona wchłanianie wszystkich składników odżywczych, witamin, minerałów i aminokwasów. Regularne spożywanie wody kokosowej reguluje trawienie oraz prace nerek. Dodatkowo, woda z kokosa pozytywnie wpływa na poziom ciśnienia krwi oraz cały układ krążenia.

4.    M a c i e r z y ń s t w o   i   l a k t a c j a.
Ciąża to dla organizmu kobiety spore obciążenie: poranne mdłości, zgaga, przyrost masy ciała i częste zaparcia. Woda kokosowa to idealny wybór w celu poprawienia krążenia, trawienia oraz prawidłowego nawodnienia organizmu w tym okresie. Pijąc wodę w ciąży łatwiej przyswajamy witaminy rozpuszczalne w wodzie, m.in. kwas askorbinowy i witaminy z grupy B, mające kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozwoju płodu w łonie matki.

5.    D l a   n a j m ł o d s z y c h.
Kwas laurynowy zawarty w wodzie naturalnie występuje w mleku matki, jest antyalergiczny, nie zawiera cholesterolu ani laktozy - mogą ją pić małe dzieci . Woda kokosowa to świetna alternatywa dla środków farmaceutycznych w przypadku dolegliwości jelitowych dzieci i niemowląt – nie zawiera sztucznych barwników oraz cukru, ma orzeźwiający i naturalny smak. Zadowoli smak najbardziej wybrednych maluchów.

6.    E l i k s i r   ż y c i a.
Wraz z wiekiem zagrożenie odwonienia organizmu wzrasta. Brak odpowiedniej cyrkulacji płynu ma wpływ na ciśnienia krwi oraz utratę cennych  minerałów i węglowodanów. Może również zaostrzyć wiele innych dolegliwości, w tym jaskry. Woda kokosowa to bogate źródło potasu, magnezu i wapnia oraz witamin: C, B1, B2, B3, B5 oraz B6. Świetnie nadaje się dla osób starszych oraz osłabionych.

7.    N a t u r a l n y   i z o t o n i k. Woda kokosowa Vivalife to doskonała alternatywa dla napojów energetycznych – idealna dla ludzi aktywnych oraz sportowców. Naturalnie uzupełnia elektrolity oraz glukozę utracone w czasie treningu. Korzystnie wpływa na krążenie, temperaturę ciała, czynność serca oraz ciśnienie krwi. Zawiera 15 razy więcej potasu niż większość napojów dla sportowców i dwa razy więcej niż jeden banan.

8.    N i e z a s t ą p i o n y   k o m p a n   w   p o d r ó ż y. Woda kokosowa sprawdza się doskonale podczas wyczerpujących i długotrwałych podróży samolotem. Ze względu na dużą zawartość węglowodanów i elektrolitów, przede wszystkim potasu, jest skuteczniejsza od wody w zapobieganiu zakrzepicy żył głębokich.

9.    P i ę k n o   w p r o s t   z   n a t u r y. Woda kokosowa utrzymuje i nadaje skórze jędrność, sprawia, że jest ona miękka i elastyczna. Łagodzi suchą i wrażliwą skórę, wykorzystywana jako tonik regeneruje ją i nawilża.

10.    S p o s ó b   n a   k a c a. Alkohol wypłukuje z organizmu potrzebne minerały do jego prawidłowego funkcjonowania. Zasadowe pH wody kokosowej uspakaja przewód pokarmowy i pomaga w pracy wątrobie oraz nerkom. Woda kokosowa szybko uzupełnia elektrolity i nawadnia organizm. To prawdziwy ratunek dla osób chcących zminimalizować negatywne skutki spożywania alkoholu.